• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

  • Reklama

Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Nieprzeczytany postautor: aniamroz79 » 24 paź 2016, 08:57

Cześć. Chciałam prosić was o pewnego rodzaju poradę. Mój mąż posiada kłopoty z palącym mięśniem podudzia. Jak przeczytałam na różnego rodzaju blogach, ma to związek z jego siedzącym trybem pracy. Problem jest związany z kręgosłupem i niewłaściwą pozycją pracy. Tak, więc pomyślałam o takiego typu masażu leczniczym http://relaxmindandbody.pl kręgosłupa. Nie dają mi spokoju tylko 2 sprawy. Pierwsza z nich, czy na początku wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu a następnie do odpowiedniego lekarza specjalisty? Ale jak wiadomo u nas w kraju będzie to ciągnęło się miesiącami. Czy od razu pójść do tego rodzaju gabinetu masażu. Kolejne pytanie, czy tego rodzaju rozluźnianie mięśni może pogorszyć sytuację? Będę wdzięczna za waszą opinię w tej kwestii. Mój mąż jest uparty i do lekarza z własnej woli raczej się nie wybierze.
aniamroz79
Aktywny
 
Posty: 14
Rejestracja: 18 paź 2016, 14:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: brak
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: UW
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Nieprzeczytany postautor: Lenna23 » 13 lut 2020, 09:04

Masaż relaksacyjny w tym przypadku będzie na pewno dobrym wyborem. Sama zmagam się z podobnymi problemami z powodu mojego trybu pracy, jednak z uwagi na fakt, że nie mam możliwości, aby często korzystać z usług masażysty, stosuję takie rozwiązanie jak https://casada.pl/kategoria-produktu/ma ... ry-reczne/ . Takie masażery są przede wszystkim łatwe w obsłudze, a co więcej można je stosować zawsze wówczas, gdy zajdzie taka potrzeba:).
Lenna23
Weteran
 
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2017, 22:17
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 24 cze 2021, 13:26

Na ten temat to najlepiej, by wypowiadał się lekarz. Dlatego uważam, że warto poszukać odpowiedniego specjalisty. A dodatkowo, na rozluźnienie, możesz zapisać męża na masaż Lingam https://www.kalalunatemple.com.pl/masaz ... az-lingam/ . To coś naprawdę ciekawego, pozwoli mu na poznanie swojego ciała na nowo i to warto sprawdzić.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 18 lip 2022, 17:59

Ja polecam www.masazlodz.pl to klinika rehabilitacyjna gdzie macie ciekawą i szeroką ofertę także na różnego rodzaju masaże. Pracujący tam fizjoterapeuci czy rehabilitanci cieszą się ogromnym zaufaniem pacjentów dlatego to miejsce jest takie dobre i polecane.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 11 sie 2023, 12:48

Sporo osób decyduje się między innymi na masaż klasyczny Wrocław i jest to świetna opcja dla osób, którym doskwierają różnego rodzaju bóle lub też muszą spędzać sporo czasu w pracy np. w pozycji siedzącej. Warto wówczas o siebie zadbać i wybrać się na tego typu masaż.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Czy tego rodzaju masaz bedzie skuteczny?

Nieprzeczytany postautor: gnocchi » 22 gru 2023, 13:30

Nie wszystkie urazy i choroby stawów czy kręgosłupa można masować. Czasami masaż może bardziej zaszkodzić jak pomóc dlatego lekarz powinien zdecydować czy rehabilitacja jest wskazana, w jakim zakresie. Takie urazy jak https://carolina.pl/klinika-ortopedii-i ... quervaina/ mogą wymagać leczenia zabiegowego wcześniej przecież.
gnocchi
Weteran
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2018, 09:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: boddekk i 17 gości

  • Reklama
cron