• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszkania

  • Reklama

Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszkania

Nieprzeczytany postautor: olgiernuk79 » 19 paź 2016, 14:52

Witam. Pragnę się poradzić was odnośnie remontu kuchni. Podobają mi się tego typu panele szklane do kuchni http://cienkusz.com.pl, natomiast posiadam pewne obawy odnośnie ich montażu. Najistotniejsza z nich to trwałość takich paneli. Jak zachowują się one pod wpływem wysokich temperatur i różnego typu detergentów do czyszczenia kuchni. Druga kwestia czy grafika na szkle nie ulega wytarciu lub nie wyblaknie. Zawsze posiadałem pospolity gres i sprawdzał się dobrze. Natomiast moja Żona chciałaby posiadać nowoczesną kuchnię z tego typu panelami szklanymi. Czy ktoś z Państwa ma u siebie w kuchni takie panele z grafiką na szkle? Będę zobowiązany za wasze opinie.
olgiernuk79
Aktywny
 
Posty: 11
Rejestracja: 19 paź 2016, 13:22
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: brak
Rok studiów: -
Miasto uczelni: brak
Uczelnia: brak
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszka

Nieprzeczytany postautor: eni » 24 paź 2016, 13:59

Tego typu panele są bardzo trwałe, jeśli chodzi o montaż to nie za bardzo się na tym znam, bo montowała mi to firma.
Jak wyglądają różne aranżacje ze szklanymi panelami obejrzysz na tej stronie http://www.majsterszklarz.pl/szklo-w-kuchni/ tam jest ponad sto przykładów realizacji.
eni
Hero member
 
Posty: 80
Rejestracja: 02 lut 2015, 12:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "_"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "_"
Uczelnia: "_"
Pracuję: Nie

Odp.: Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszka

Nieprzeczytany postautor: odesa » 23 lis 2016, 02:20

Nie masz się co martwic takie szklane panele są trwałe i przystosowane do warunków kuchennych. Z pewnością nic złego się z nimi nie stanie od temperatury, czy zmywania. Już gdzieś pisałam ale uwielbiam projektować kuchnie, także w razie potrzeby doradzę. Każdemu też powtarzam, żeby projektując kuchnię nie zapominać o detalach. Fajna kuchnia to nie tylko meble, czy kafle.. Miło usiąść do stołu który pięknie wygląda, postawić w witrynie piękne filiżanki czy kieliszki, bo są one ozdobą same w sobie. Na stole powinna zagościć piękna zastawa stołowa , czy sztućce by jadło się lepiej. Czasem niewiele potrzeba, by kuchnia wyglądała pięknie i przytulnie, nawet gdy wybierzemy najprostsze meble, czy rozwiązania.
odesa
Aktywny
 
Posty: 22
Rejestracja: 11 lis 2016, 15:52
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszka

Nieprzeczytany postautor: Gabrys » 05 gru 2016, 11:33

Panele wbrew pozorom są bardzo trwałym i wieloletnim materiałem, które wytrzymują nacisk różnego rodzaju mebli kuchennych Są także łatwe w utrzymaniu, nie widać na nich gromadzącego się kurzu, jeśli się odpowiednio o nie da i konserwuje nie powstają także zarysowania i nie tracą tak bardzo swojego koloru pod wpływem użytkowania
Gabrys
Dociekliwy
 
Posty: 31
Rejestracja: 24 lis 2016, 14:21
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszka

Nieprzeczytany postautor: KonradSkal » 28 gru 2019, 13:44

Cześć. Potrzebuję rady na temat zastawy stołowej do restauracji. Spotkaliście się kiedyś z zastawą firmy hendi ? Ważne, żeby nadawały się do zmywarki. Oczywiście drugą ważną rzeczą jest cena produktów, dobrze gdyby nie była zbyt wygórowana.
KonradSkal
Weteran
 
Posty: 106
Rejestracja: 08 lip 2019, 08:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Bede wdzieczny za o opinie odnosnie urzadzenia mieszka

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 26 lut 2024, 23:28

Najważniejsze jest to, aby porównać między sobą możliwie najwięcej ofert i wybrać najkorzystniejszą. Myślę, że w takim przypadku przydadzą Ci sie też namiary na stronę: https://www.ergohestia.pl/ . Tutaj wybór ofert jest imponujący, więc polecam. się jej przyjrzeć.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Reklama