• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Winda dla osoby niepelnosprawnej

  • Reklama

Winda dla osoby niepelnosprawnej

Nieprzeczytany postautor: lilka76 » 29 kwie 2016, 23:57

Witam. Szukam dobrej i sprawdzonej firmy która posiada windy dla osób niepełnosprawnych. Mamy w domu babcię, która już trochę waży, posiada nawet grupę inwalidzką i chcemy wspólnie z rodziną zakupić jej taką windę, lub platformę. Wyczytałem w necie, że firma bodajże Rehalift ma takie przyschodowe platformy. Czy ma ktoś taki sprzęt, jakiej firmy? Myślicie, że oni sprostają zadaniu?
lilka76
Aktywny
 
Posty: 14
Rejestracja: 29 wrz 2015, 20:05
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Socjologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Winda dla osoby niepelnosprawnej

Nieprzeczytany postautor: karol00 » 30 kwie 2016, 19:52

Akurat o tej firmie nie słyszałem, ale w Twoim przypadku to lepszy byłby raczej schodołaz. Jest stosunkowo małym urządzeniem i nie trzeba mocować go do schodów. Widziałem taki sprzęt na http://platformy-przyschodowe.pl/. Jest tam też filmik instruktażowy, możesz zobaczyć sobie. Jeśli postarasz się o dofinansowanie z PFRONu to też nie będzie z nimi problemu, bo współpracują z tą instytucją.
karol00
Początkujący
 
Posty: 8
Rejestracja: 13 paź 2015, 22:25
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Winda dla osoby niepelnosprawnej

Nieprzeczytany postautor: Albercik » 01 cze 2017, 15:42

Sprawdźcie sobie jeszcze firmę http://www.windydlaniepelnosprawnych.com.pl/ - ich specjalność to windy dla niepełnosprawnych z tego co wiem. Schodołaz też jest dobrym rozwiązaniem, natomiast dużo zalezy od tego, jak jest budynek skonstruowany - wiadomo każdy przypadek jest inny, a najważniejsze jest dobro osoby niepełnosprawnej.
Albercik
Aktywny
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:10
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Winda dla osoby niepelnosprawnej

Nieprzeczytany postautor: konot » 09 lut 2022, 16:01

Sprawdź jeszcze na stronie https://pokonaj-bariery.pl/, kupowaliśmy tam włąsnie wózek elektryczny i platformę dla dziadka, sprzęt jest bardzo dobrej jakości no i bardzo ułatwił funkcjonowanie i poruszanie się.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Winda dla osoby niepelnosprawnej

Nieprzeczytany postautor: Deysi » 23 maja 2022, 20:56

O, to ważny temat, bo jednak osoby niepełnosprawne w Polsce wcale nie mają tak dobrze. Lepiej, niż lata temu, ale nadal jest niedobrze. Stąd uważam, że należy takie coś po prostu ogarniać. A części zamienne do urządzeń dźwigowych też są coraz lepiej dostępne, więc i z tym nie będzie problemu. Wiecie, jednak to wszystko jest ważne.
Deysi
Weteran
 
Posty: 281
Rejestracja: 06 lip 2019, 19:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama
cron