• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Jak dbacie o Wasz zdrowie?

  • Reklama

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 11 lut 2021, 13:01

Ostatnio trafiłam w internecie na coś interesującego, mianowicie biorezonans. Czytałam na https://biorezonans-wilanow.pl/, że ma on wiele zastosowań. Od terapii przeciwbólowych, przez walkę z nałogami aż po rzeczy związane z alergiami. Podobno bardzo dobrze działa.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 15 lut 2021, 12:01

Ja dbam o zdrowie na różne sposoby, między innymi uprawiam sport i staram się zdrowo odżywiać. Jednak bardzo ważny jest zdrowy sen, a poduszki ortopedyczne pozwolą na osiągnięcie snu w dobrej pozycji.
Indigo
Weteran
 
Posty: 373
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 24 lut 2021, 16:30

Czytałam też ostatnio o zastosowaniu CBD w olejkach. Maja one podobno świetne dzialanie antystresowe. Mozna nimi dzialać też na organizm przeciwbólowo. W zasadzie sprobowałam bym jak to działa. Fajne i tanie olejki cbd znalazłam na stronie kanabifarm.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 25 lut 2021, 16:49

Jak dbać o zdrowie, hmm, myślę, że jest to bardzo indywidualny temat, każdy powinien się zastanowić we własnym zakresie, choć uniwersalnych porad też jest kilka. Dla mnie byłyby to między innymi dużo ruchu, dużo świeżego powietrza, odpowiednia dieta i zdrowy sen. Wiadomo, czasami z tym ciężko, a niedobory świeżego powietrza może być ciężko uzupełnić, pozostaje zaopiekować się dietą i snem. Czasami warto się zastanowić, czy nie brakuje nam w jedzeniu jakichś składników odżywczych, warto to sprawdzić. Ja na przykład regularnie zażywam tran, możesz zobaczyć tutaj https://www.mollers.pl/ dlaczego.
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 02 mar 2021, 17:47

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://strefamocy.pl/pl/48-suplementy, gdzie znajdziecie największą oferte odżywek oraz suplementów w Warszawie. Cenie ich przede wszystkim za jakość produktów oraz znakomite ceny. Wszystko macie dokładnie opisane na stronie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: woszka » 02 mar 2021, 20:16

Odkąd zaczęły się moje problemy zdrowotne, zaczęłam zdrowo jeść - i efekty są mega. Samopoczucie lepsze, problemy zniknęły, a dodatkowo udało mi się schudnąć. Koniecznie sprawdźcie ofertę sklepu Swojska Piwniczka. Myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
woszka
Weteran
 
Posty: 650
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: krysia56 » 23 mar 2021, 18:24

Trzeba ogólnie regularnie sie badać, jak coś sie dzieje ot warto wybrać się do dobrego lekarza. Sprawdźcie sobie np. tego lekarza rodzinnego https://cmp.med.pl/cmp-goclaw/lekarz-rodzinny/. To bardzo dobre centrum medyczne.
krysia56
Weteran
 
Posty: 323
Rejestracja: 24 sty 2017, 12:38
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: dynamical » 29 mar 2021, 13:49

Na pewno regularne badania to podstawa. I to w każdej dziedzinie, zarówno badania krwi, wizyty u dentysty, jak i na przykład u urologa. Taka cystoskopia - wiele osób boi się tego zabiegu, a dzięki niemu można odpowiednio wcześnie wykryć niektóre schorzenia i dobrać odpowiednią metodę leczenia. Moim zdaniem nie ma co się bać, przecież takie zabiegi mogą nam tylko pomóc.
dynamical
Dociekliwy
 
Posty: 36
Rejestracja: 09 maja 2016, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: irene » 14 kwie 2021, 08:33

W ogóle badania to jest bardzo ważna sprawa, dzięki nim można uniknąć poważnych chorób a nawet nowotworów bo kiedy pogorszył mi się wynik cytologii ze względu na zakażenia hpv wystarczyło przez kilka miesięcy stosować papilocare żeby wszystko wróciło do normy
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 14 kwie 2021, 19:27

Staram sie przede wszystkim zdrowo odżywiać i jak najwięcej spędzać wolnego czasu na świeżym powietrzu.

apteka z lekami bez recepty
boddekk
Weteran
 
Posty: 2229
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 18 kwie 2021, 15:48

No ja przede wszystkim powiem Wam szczerze, że dbam o to, aby korzystać z różnych suplementów oraz leków, jeśli tylko jest taka potrzeba. Ogólnie wiele leków zamawiam online, bo znajdziecie w internetowych aptekach dosłownie wszystko. Sprawdźcie sobie np. stronę https://www.aptekagalen.pl/pyrantelum-p ... 250mg-3tbl . Są tam nawet leki na owsiki.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 30 kwie 2021, 12:40

A jakie przykładowo lek na ból gardła najbardziej polecacie? Mój mąż się rozchorował i w sumie nic specjalnie mu nie pomaga. Próbowałam nawet domowe sposoby i syropy... Może wy znacie natomiast coś sprawdzonego i skuteczniejszego.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: dentix » 22 maja 2021, 16:24

Ja dbam o zdrowie mojego dziecka i codziennie przed snem puszczam mu audiobook wieczorynka . Dzięki niemu wycisza się i szybciej usypia . Można taki kupić w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/audiobooki-c-11054.html . Może to być też idealny prezent na urodziny.
dentix
Hero member
 
Posty: 81
Rejestracja: 16 paź 2019, 20:58
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: greece1 » 29 cze 2021, 01:03

andrecourt pisze:Uważam że troska o zdrowie powinna się przejawiać kompleksowo. Racjonalna dieta i aktywność fizyczna to część sukcesu, ale warto też wziąć pod uwagę strój funkcjonalny i kosmetyki. Suplementy z wyciągami roślinnymi jak ananas i guarana pozwolą spalić tkankę tłuszczową, a rajstopy wyszczuplające w rodzaju http://www.czarne-rajstopy.eu dzięki odpowiedniej technologii szycia pomogą leczyć obrzęki i żylaki.


Nie znoszę takich rajstop. U mnie jeśli chodzi o rajstopy to w grę wchodzi tylko samoopalacz lub takie https://sklep.hurtania.pl/brand/38-venus - Venus rajstopy w sprayu. Jeśli chodzi o resztę, tj. aktywność, dietę i suplementy - zgadzam się w 100% :)
greece1
Hero member
 
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2019, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Jak dbacie o Wasz zdrowie?

Nieprzeczytany postautor: ynos89 » 01 lip 2021, 15:47

Kompleksowe dbanie o zdrowie to odpowiednia dieta oraz po prostu zdrowy tryb życia. Czasami nie możemy pozwolić sobie na jedno ani drugie, więc powinniśmy zastanowić się nad możliwością naprawy. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest spożywanie tranu. Tran zawiera niezbędne człowiekowi witaminy oraz zdrowe kwasy tłuszczowe omega 3. Najważniejszymi witaminami w jego składzie są D3 oraz K2, która to pomaga wchłaniać się witaminie D. Możesz więcej poczytać też tutaj https://www.mollers.pl/
ynos89
Hero member
 
Posty: 77
Rejestracja: 14 wrz 2017, 10:56
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: inna osoba
Kierunek studiów: inna osoba
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: inna osoba
Uczelnia: inna osoba
Pracuję: Tak

PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

  • Reklama