• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Pomysł na ciekawe szkolenie?

  • Reklama

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: greece1 » 21 lis 2020, 15:14

Szkolenia super sprawa! Zwłaszcza z dzisiejszych czasach. Rynek pracy wymaga od nas wysokich kwalifikacji. Sama ostatnio ze szkolenia Excel organizowanego przez https://www.hd-consulting.pl/szkolenie-dedykowane-ms-excel-w-siedzibie-klienta/. Moim zdaniem to must have, jeśli macie pracę biurową i pracujecie z officem!
greece1
Hero member
 
Posty: 54
Rejestracja: 13 kwie 2019, 13:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Technik dentystyczny
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: Talar33 » 25 lut 2021, 17:35

A co powiecie na takie https://www.apexnet.com.pl/szkolenia-ot ... publiczne/ szkolenia z zamówień publicznych ? Moim zdaniem to jest ciekawa sprawa i mi, jako osobie, która jest z tym bezpośrednio powiązana, tak naprawdę do pracy się przyda. A wam może również? Nie wiem, ale na pewno to jest dla mnie interesujące.
Talar33
Weteran
 
Posty: 198
Rejestracja: 20 lis 2018, 20:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: turyna » 02 mar 2021, 12:36

Ja pracuję w gabinecie stomatologicznym wiec szkolenia mamy medyczne, ale mąż mój pracuje w branży przemysłowo-usługowej. Zapisał się wczoraj na fajne szkolenie, które mu znalałam na https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/statystyczne-sterowanie-procesem-spc-szkolenie-podstawowe - jest to szkolenie SPC. Bardzo mi zależy na tym, by mąż udoskonalał swoją fachową wiedzę i się rozwijał. Mam nadzieję, że kiedyś otworzy swój biznes. SPC pomoże mu w statycznym sterowaniem procesów, co w jego profesji jest bardzo ważne. Korzystaliście z tego szkolenia?
turyna
Weteran
 
Posty: 187
Rejestracja: 06 paź 2018, 21:15
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: Indigo » 08 mar 2021, 10:49

Myślę, że szkolenie nie musi być ciekawe, ale powinno uczyć ważnych rzeczy. Przykładowo szkolenie w laboratorium wzorcującym pozwoli na naukę obsługi przyrządów pomiarowych, które w wielu branżach są niezbędne.
Indigo
Weteran
 
Posty: 372
Rejestracja: 12 lis 2019, 13:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 19 maja 2022, 12:17

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z możliwości kupowania rzeczy przez internet. Polecam Wam pozycjonowanie kurs , jest to strona na której znajdziecie ofertę związaną z kursem o skutecznym reklamowaniu własnej strony. Dowiecie się co należy zrobić aby pozycjonowanie Waszej strony było skuteczne.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 02 lip 2022, 21:20

Program szkoleniowy UX-PM pomaga organizacjom zwiększyć dojrzałość projektową i odnieść sukces w nowych wyzwaniach biznesowych, umożliwiając profesjonalistom przyjęcie podejścia zorientowanego na klienta w ich praktyce. Dzięki udziałowi w szkoleniach https://ux-pm.pl/poziom-3 zwiększysz poziom dojrzałości UX w swojej organizacji, zrozumiesz, jaka wiedza jest potrzebna, aby pomóc w tej transformacji i zmierzysz wpływ UX na cały proces.
alutka90
Weteran
 
Posty: 375
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: kalusia » 29 lip 2022, 21:22

mnie ostatnio zainteresowały szkolenia motocyklowe i szukałam jakiegoś sprawdzonego miejsca, w którym mogłaby je odbyć. Kolega doradził mi, że bardzo ciekawe propozycje w tym zakresie można znaleźć na stronie https://advacademy.pl/szkolenia-motocyklowe/ i chciałabym się was zapytać, czy kiedykolwiek korzystaliście może z ich usług. Dajcie znać, a będę wam bardzo wdzięczna
kalusia
Weteran
 
Posty: 796
Rejestracja: 05 sty 2019, 19:50
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: konot » 01 sie 2022, 14:10

Jeśli chodzi o skuteczne szkolenia to polecam zapoznać się z ofertą renomowanej firmy którą znajdziecie na stronie https://bnt-sigma.pl/Szkolenia-branza-f ... na-GMP-GxP. Stawiają oni na kierowanie kadry kierowniczej,technologów, specjalistów i inżynierów w sferę zwiększania swoich kompetencji. Wychodząc na przeciw wymaganiom klientów dostosowują się do wybranej formy organizacji szkolenia. Oznacza to że istnieje możliwość przeprowadzenia go w formie online lub tradycyjnie w siedzibie firmy w dogodnie wybranym terminie. Szczerze polecam.
konot
Weteran
 
Posty: 2573
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 30 wrz 2022, 17:49

A ja chętnie polecę Wam szkolenia podatek dochodowy od osób fizycznych , które moim zdaniem mogą być bardzo przydatne w pracy zawodowej. Te szkolenia uwzględniają najlepsze praktyki z uznanych standardów, a więcej informacji na ich temat znajdziecie na stronie firmy, która je organizuje: cridoteka.
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: leman » 05 paź 2022, 22:18

Według mnie każdy kurs szkoleniowy to świetna sprawa, niezależnie od pomysłu. Zapewnia możliwość rozwoju, dając tym samym szansę na lepszą pracę lub ogólną zmianę ścieżki kariery. Niezależnie od tego, czy skorzystacie z certyfikowanych kursów online, czy ze szkolenia stacjonarnego, każda z tych opcji to dobra okazja, aby poprawić swoje rzemiosło. Dlatego myślę, że warto być na bieżąco z newsami z branży, wtedy wiecie jakie umiejętności są aktualnie szczególnie cenione. Przykładowo, tutaj https://ecrklex.pl/aktualnosci możecie zobaczyć co się dzieje w oświacie, to na pewno może w wyborze ścieżki szkoleniowej u pedagogów.
leman
Aktywny
 
Posty: 26
Rejestracja: 11 kwie 2016, 11:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: boddekk » 16 paź 2022, 13:39

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy, która specjalizuje się w zakresie szkoleń oraz doradztwa dla firm, w tym np. Asertywność szkolenie warszawa . Sam korzystam z ich usług, poniewaz cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.
boddekk
Weteran
 
Posty: 2228
Rejestracja: 05 paź 2017, 14:38
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Doktor
Kierunek studiów: Dentysta
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Warszawa
Uczelnia: Politechnika
Pracuję: Tak

Odp.: Pomysł na ciekawe szkolenie?

Nieprzeczytany postautor: Aimee » 18 paź 2022, 11:43

Jak chodzi o mnie to ja przykładowo planuję zapisać się na kurs tatuażu kraków dla średniozaawansowanych u firmy Provoque . Już wstępną wiedze mam, ale teraz chce poszerzyć ją i już bardziej być profesjonalna w tym co robię. A ja słyszałam, że oni świetnie przygotowują swoich kursantów. Także czuję, że tutaj będę mogła sporo się dowiedzieć i nauczyć.
Aimee
Weteran
 
Posty: 818
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: brak
Kierunek studiów: nie ważne
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Tak

Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Inne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

  • Reklama
cron