• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wyrwanie gornej 6 a otwarta przetoka

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Wyrwanie gornej 6 a otwarta przetoka

Nieprzeczytany postautor: ola-te7 » 23 lis 2015, 22:45

Witam serdecznie. W czwartek wyrwalam u dentysty gorna 6. Dentysta meczyl sie z tym pol godziny, chcial odeslac mnie do chirurga poniewaz nie mogl wydrzec korzeni ale wkoncu doszlo wszystko do skutku. Mialam zrobiona probe z zatkanym nosem ale z przerazenia dmuchnelam bardzo slabo. Powiedzial ze wszystko wporzadku. Dzis jest wtorek, rana sie goi a mnie niestety nadal boli tak ze wytrzymac nie idzie bez ketonalu. Dodam tez ze podczas wyrywania zeba uszkodzona zostala 5. Tzn. Wypadla cala plomba, lekarz czyms zapchal zeba i kazal mi przyjsc w ten poatek. Ta 5 teraz mnie tez boli( wiem ze byla leczona kanalowo). Dzisiaj poszlam do chirurga aby obejrzal co tam sie dzieje ze tak nadal boli. Zrobil rtg zerknal na nie byle jak i mowi ze musze miec operacje poniewaz mam otwarta zatoke. Kogo wiec mam sluchac? Tamten lekarz twierdzi ze zatoka zamknieta a byc moze ja za slabo dmuchnelam. Chirurg wysyla na operacje. Ale nie teraz. Wyedy kiedy rana sie wygoi. Jutro ide do 3 lekarza zeby potwierdzil czy ta przetoka jest otwarta. Czy jezeli sie okaze ze jest czy moge z otwarta chodzic 2 miesiace? Musze wyjechac za granice do pracy. Czy ew. podejmie sie teraz tego jakis chirurg. Z gory dziekuje za odpowiedz
ola-te7
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2015, 22:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama