• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Progenia

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Progenia

Nieprzeczytany postautor: karmelik555 » 10 kwie 2019, 19:54

Chciałabym dobrze zacząć, żeby nikogo nie oburzyć i nie zirytować, ale sprawa jest naprawdę ważna. Potrzebuję pomocy wszystkich i każdego z osobna. Może słyszeliście, albo i nie, a może sami się zmagacie z wadą genetyczną jaką jest progenia lub retrogenia. Jest to genetyczna wada zgryzu, którą wyleczyć można tylko operacyjnie. Niestety operacja w prywatnej klinice jest dosyć kosztowna, bo wynosi ok. 30 tysięcy złotych i nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Na szczęście NFZ także refunduje takie zabiegi, jednakże placówek oferujących je w Polsce nie jest zbyt dużo, a terminy są odległe. W Warszawie jest jeden z lepszych ośrodków i pracuje tam jeden z najlepszych lekarzy. Niestety w ostatnim dniach okazało się, że lekarz ten został zawieszony i wszystkie zaplanowane zabiegi zostały odwołane. Najgorsze w tym wypadku jest to, że ten lekarz jest świetnym fachowcem i zaangażowanym specjalistą, który od początku interesuje się losem pacjenta , a został zawieszony niesłusznie dlatego, że pobierał dopłaty za wykonywane zabiegi. Zawieszenie jest niesłuszne, ponieważ każdy pacjent był informowany o dodatkowych kosztach i była wydawana faktura potwierdzająca dany koszt, a co więcej opłaty były konieczne, aby zabieg mógł być wykonany, ponieważ NFZ nie refunduje szyn pooperacyjnych i gdyby nie dopłaty niemożliwym byłoby wykonanie tego zabiegu. Dlatego, jako jedna z pacjentek doktora proszę was o pomoc, bo czekam na operację już sześć lat i naprawdę spotkałam wielu lekarzy, złych lekarzy i dopiero po latach mogę powiedzieć, że trafiłam do specjalisty, który nie dość, że zna się na rzeczy, to dodatkowo jest wspaniałym człowiekiem. Wiem, że większości z was to nie dotyczy, wiem, że macie własne problemy i część z was pewnie przewinie post obojętnie, ale proszę, pomóżcie młodej dziewczynie, która pragnie walczyć o swoje marzenia. Wklejam link z petycją, proszę was tylko o podpis, zajmie to minutę, tylko tyle, a dla mnie i dla wielu innych pacjentów będzie to wciąż żywa nadzieja na operację. Proszę, nie bądźcie obojętni na wołanie pomoc. Pozdrawiam i dziękuję za każdy złożony podpis. ;) ;) ;)  (PS. po podpisaniu petycji na adres e-mail przychodzi wiadomość, którą trzeba potwierdzić, aby podpis był ważny)  https://www.petycjeonline.com/petycja_ws_przywrocenia_do_pracy_mjr_lek_jarosawa_dbrowskiego-_kliniczny_oddzia_chirurgii_czaszkowo-twarzowo-_szczkowej_csk_mon_przy_szaserow?u=2860375&fbclid=IwAR0IUUtRQi4gs6rSpuAbNCMfVt321W-NVdpsHannqgrr6sqL8qb2YedYQk8
karmelik555
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2019, 19:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Progenia

Nieprzeczytany postautor: alfces » 06 sie 2019, 18:58

:jupi: :jupi:
alfces
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:46
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: alfces
Kierunek studiów: alfces
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: alfces
Uczelnia: alfces
Pracuję: Tak

Odp.: Progenia

Nieprzeczytany postautor: mirek332 » 08 wrz 2019, 11:11

Moim zdaniem to na pewno jest bardzo mądrze napisane.

_____________________________________________
Lokalny przewodnik w Paryżu
mirek332
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2019, 11:07
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: historia
Kierunek studiów: warszawa
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: warszawa
Uczelnia: historia
Pracuję: Tak


Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

  • Reklama