• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Schowany ząb mądrości

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Schowany ząb mądrości

Nieprzeczytany postautor: jary90 » 25 lip 2018, 08:43

Witam,
Piszę z następującym problemem, otóż dentysta zlecił mi udać się do szpitala usunąć zęba, będzie to chyba 7, na zdjęciu po lewej stronie szczęki, jest tam spory ubytek i jeśli nie usunięcie to leczenie kanałowe, które jak się dowiedziałem nie jest refundowane. Dentysta zlecił mi usunięcie go ponieważ jego zdaniem po usunięciu 7 po lewej stronie jej miejsce z czasem zajmie 8- ząb mądrości który jest zablokowany przez tą chorą 7 jak widać na zdjęciu. W szpitalu jednak przed zabiegiem usunięcia konsultowałem się też z chirurgiem stomatologi, i według niego ta 8 nie koniecznie zajmie miejsce tej 7-ki, on powiedział że można leczyć tą 7-kę i zostawić ten ząb mądrości schowany i on może tam tkwić, ew. jeśli dalej by bolało, były by jakieś problemy z tą schowaną 8-ką, a nie powinny to można usunąć 7-kę. Osobiście po czasie pomyślałem że może zrobić tak jak myśli chirurg, obawiam się że jak ta 8-ka wyjdzie to zostanie mi szpara pomiędzy 6-ką i 8-ką, i będzie mi tam wchodzić pokarm i tym podobne problemy. Chętnie wysłucham zdania, kogoś znającego się na rzeczy, a może ktoś miał podobną sytuacje i podzieli się doświadczeniem. Załączam zdjęcie Obrazek

----------------------------------- Scalono post 18 lip 2018, 09:01 -----------------------------------

Obrazek

----------------------------------- Scalono post 25 lip 2018, 08:43 -----------------------------------

Podobno te zęby mądrości się szybciej psują.
jary90
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2018, 20:12
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: pacjent
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Schowany ząb mądrości

Nieprzeczytany postautor: Antygona5 » 04 wrz 2018, 13:18

Na pewno ta wychodząca ósemka przyczyni się do jeszcze większego psucia siódemki. U mnie tak było...
Antygona5
Aktywny
 
Posty: 21
Rejestracja: 04 wrz 2018, 13:10
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Reklama