• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

jakie objawy ma zapalenie kości żuchwy?

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

jakie objawy ma zapalenie kości żuchwy?

Nieprzeczytany postautor: jerrymum » 04 lut 2017, 19:24

Dzień dobry,
Byłabym wdzięczna za informację jakie są typowe objawy zapalenia kości żuchwy?

Pytam dlatego, że szybko zanika mi kość po ekstrakcji 6 - według lekarzy należy uzupełnić brak w kości i następnie wprowadzić implant.
Chirurg jeszcze mnie nie oglądał (stomatolodzy oglądali mnie w innych kwestiach - w sumie było ich 3 i nie mówili co prawda o zapaleniu, tylko o tym że jest duży ubytek kości), ale porównuję dziąsła mojej prawie 60 letniej mamy i rzeczywiście moje po pół roku wygląda na niższe niż jej. Inna sprawa jest taka, że stomatolog na podstawie tomografii (przed usunięciem 6) stwierdził kiedyś, że wszędzie mam ubytki kości i jest ich mało.

Nic mnie nie boli, jednakże czuję czasem słodki smak w miejscu albo zębodołu, albo sąsiednich zębów - ciężko stwierdzić które to okolice.

Bardzo proszę o doświadczenie lekarzy, czy zapalenie kości żuchwy boli? Ma jakieś inne objawy? Może to nie musi być wcale to?
Czy spotkaliście się Państwo z szybkim ubytkiem kości po pół roku ekstrakcji? Czy tylko ja jestem takim przypadkiem?
jerrymum
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2017, 19:11
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama