• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Prośba o poradę - Katowice i okolice

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Prośba o poradę - Katowice i okolice

Nieprzeczytany postautor: panda » 02 sty 2017, 12:48

Witam.
Chciałbym prosić o radę.
Niestety z powodu wielu lat zaniedbań doprowadziłem się do stanu, który uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Biorąc pod uwagę koszty związane z leczeniem stomatologicznym i porównując to ze stanem mojego konta bankowego, niestety, leczenie odstawiałem na dalszy tor. Aktualnie chcę w końcu doprowadzić sprawę do porządku. Pozostało mi już tylko usunięcie ruin, które jeszcze pozostały i zastąpienie ich czymś w miarę trwałym. Myślałem o zabiegu w znieczuleniu ogólnym, który umożliwiłby kompleksowe i szybkie rozwiązanie problemu, jednak jestem otwarty na inne sugestie. Prosiłbym o polecenie gabinetu z okolic Katowic, który mógłby się podjąć tego zadania i który przy okazji nie wymagałby ode mnie zadłużenia się do końca życia :( .

P.S. Proszę nie proponować mi wycieczki do Katowic w szaliku Legii, lub Zagłębia, ponieważ chcę się pozbyć tylko i wyłącznie zębów, a dodatkowe leczenie połamanych rąk, nóg i wstrząśnienia mózgu nie leży w moich planach :)
Awatar użytkownika
panda
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2017, 11:48
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Prośba o poradę - Katowice i okolice

Nieprzeczytany postautor: Albercik » 03 sie 2017, 03:16

Rzeczywiście dość cięzki temat.. Ja też miałem podobne problemy i udało mi się z nimi uporać, natomiast musisz wziąć pod uwagę, że za półdarmo tego nie zrobisz, zwłaszcza, jeśli chcesz na jakimś poziomie ząbki mieć. Spróbuj skontaktować się z gabinetem http://rodentica.pl/ - świetny chirurg dentysta, Bielsko z kolei nie jest tak znowu daleko od Katowic. Oni Ci rozpiszą plan pracy, pewnie też podadzą koszty od razu, więc będziesz miał wszystko jasne, a akurat mogę Ci zaręczyć, że sam gabinet jest świetny pod względem obsługi.
Albercik
Aktywny
 
Posty: 13
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:10
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Prośba o poradę - Katowice i okolice

Nieprzeczytany postautor: AshleyS » 18 lip 2018, 11:48

Ja polecam najlepszą klinikę na śląsku jaką jest Vita-Dent :D!
Chirurg dentysta Gliwice - http://vita-dent.gliwice.pl/
AshleyS
Początkujący
 
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2018, 09:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Ekonomia
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: Katowice
Uczelnia: UE
Pracuję: Nie

Odp.: Prośba o poradę - Katowice i okolice

Nieprzeczytany postautor: magda906 » 10 cze 2019, 20:49

Jeżeli chodzi o stomatologie to czy to dziecko, czy dorosły to na pewno sprawdzi się stomatologia ta https://dental-team.pl/cennik/ . Mają tam mnóstwo ciekawych propozycji w dobrej cenie z super podejściem do każdego. Potrafią wytłumaczyć, doradzić jak nie stracić uzębienia a wyleczyć go właściwie.
magda906
Weteran
 
Posty: 126
Rejestracja: 25 mar 2014, 14:46
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama
cron