• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Zabieg dentystyczny a sedacja ?

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Zabieg dentystyczny a sedacja ?

Nieprzeczytany postautor: geforc » 23 maja 2019, 12:27

Witam, od paru dni bardzo boli mnie "coś" w szczęce z prawej strony gdzieś koło 6,7, nie wiem dokładnie który to ząb bo mam uczucie jakby bolało mnie kilka zębów, czasem mam też wrażenie że od wewnętrznej strony policzka mam jakąś ranę albo aftę. Pomagają dwa mocne środki przeciwbólowe... No nic, trzeba iść do dentysty, problemem u mnie jest silny odruch wymiotny, od małego, odkąd pamiętam mam takową "wadę", jak idę z jakaś grypą czy przeziębieniem to nawet lekarz prowadzący nie sprawdza gardła patyczkiem bo od razu jest odruch mocny. No właśnie chodzi o tą sedację i odruch wymiotny, jeśli nie wiem który ząb mnie boli bądź dziąsło to jak lekarz się ze mną skomunikuje w celu zdecydowania co robimy? Pamiętam ostatni raz jak byłem u dentysty 8 lat temu to też miałem sedację ale wtedy było wiadome gdzie ząb się ukruszył i który trzeba robić, a teraz ? jak to wygląda w praktyce ? Ustala się z dentystą że jesli dziura to zaklejamy, jeśli ząb chory to wyrywamy ??
geforc
Początkujący
 
Posty: 7
Rejestracja: 30 kwie 2012, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama
cron