• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Wyrwanie górnej 6 przetoka

Pytania o najróżniejsze zabiegi.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Wyrwanie górnej 6 przetoka

Nieprzeczytany postautor: Hans88 » 02 cze 2018, 17:21

Witam
W środę miałem wyrwana górną 6,po usunięciu okazało się że mam otwartą zatokę, chirurg wypełnił dziurę kolagenem i zaszył. Cały czas czuję lekkie rwanie w miejscu zęba, mam antybiotyk uważam jak mogę na ranę. Jakie są szanse że obejdzie się bez problemów i ponownego szycia rany, zabiegu? Nie czuje żeby powietrze uciekalo dziaslem ale może dlatego że staram się nie dmuchać itp. Czy jest sens iść w poniedziałek na kontrolę czy poczekać do środy? W poniedziałek idę do pracy, praca fizyczna może lepiej wziąć L4 na kilka dni? Gdy plucze usta płynem octenidol czuje szczypanie w miejscu rany które jakby promieniuje do nosa. Bardzo zależy mi aby obeszło się bez komplikacji za dwa tygodnie wyjeżdżam na wymarzone wakacje do RPA. Co jeszcze mogę zrobić? Jestem palaczem lecz od wyrwania nie pale i nie zamierzam palić.
Hans88
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2018, 17:04
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Wyrwanie górnej 6 przetoka

Nieprzeczytany postautor: kamil443 » 18 cze 2018, 12:56

Nigdy nie dawał bym się zęba wyrwać przez dentystę. Raz w życiu miałem usuwany ząb i myślałem że nie wytrzymam tego bólu.


_____________________________________
Odzyskiwanie danych z kart pamięci
kamil443
Początkujący
 
Posty: 5
Rejestracja: 18 cze 2018, 12:52
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: aaeda
Kierunek studiów: aawrwar
Rok studiów: 6
Miasto uczelni: wawa
Uczelnia: studia
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Chirurgia, paradontologia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

  • Reklama