• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Aparat, koronki czy implant

Aparaty stałe, ruchome.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Aparat, koronki czy implant

Nieprzeczytany postautor: arczi » 01 mar 2015, 00:25

Witam
mam z zębami odwieczny problem natury estetycznej, rodzice nie zadbali i aż do teraz się z tym męcze, postanowiłem więc że wreszcie coś z tym zrobię i moje noworoczne postanowienie brzmiało żeby na przyszłego sylwestra mieć proste zęby albo chociaż rozpocząć ich prostowanie.

Dokładnie to mam krzywe jedynki, górna prawa jedynka jest przekrzywiona prawdopodobnie przez ścisk, gdyż dwójka przesunęła się do tyłu i jakby wypchnęła jedynkę przez co ta się skrzywiła natomiast druga jedynka odsunęła się nieco w tył i widać różnicę między nią a dwójką lewą. To jednak jest do zniesienia, natomiast ta prawa jedynka jest dość znacznie krzywa.

I teraz proszę mi podpowiedzieć co zrobić, czy można np. usunąć dwójkę, tę wycofaną, i wtedy jakoś wyprostować jedynkę, gdyby wyrwać dwójkę i wyprostować jedynkę to nie będzie widać przerwy między jedynką a trójką tak tam mało miejsca. Czy może jednak aparat ale ja sobie nie wyobrażam że on przesunie cały zestaw zębów żeby ta dwójka się wcisnęła. Czy może jakaś korona albo implant. Co do kwot to bez limitu, raz się żyje i chcę mieć kiedyś hollywoodzki uśmiech.

Dziękuje.
arczi
Początkujący
 
Posty: 2
Rejestracja: 01 mar 2015, 00:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Aparat, koronki czy implant

Nieprzeczytany postautor: mika_mi » 30 sie 2015, 20:00

wiesz co najlepiej wybierz sie do jakiegoś dobrego stomatologa, który podpowie ci na co lnajlepiej się zdecydować. Z Łodzi moge ci polecic sprawdzony gabinet Ortoprotex.
mika_mi
Aktywny
 
Posty: 14
Rejestracja: 30 sie 2015, 19:32
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: -
Uczelnia: AHE
Pracuję: Tak

Odp.: Aparat, koronki czy implant

Nieprzeczytany postautor: emilialamik » 28 lis 2017, 01:07

Potwierdzam, radząc się na forach czasem można sobie tylko zaszkodzić, wybierz sie do dentysty
emilialamik
Hero member
 
Posty: 71
Rejestracja: 05 lip 2017, 14:47
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ortodoncja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

  • Reklama