• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Urwał się "guziczek" z "łańcuszkiem"

Aparaty stałe, ruchome.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Urwał się "guziczek" z "łańcuszkiem"

Nieprzeczytany postautor: Sevenx » 01 lis 2013, 19:09

Witam kilka miesięcy temu został założony aparat na górę.Lekarz powiedział, że dół będzie we wrześniu/listopadzie.Mamy listopad 3 dni temu miałem wizytę kolejną i nic o dole nie mówił to po 1.Po 2 przy założeniu aparatu od strony wewnętrznej został przyklejony jakiś łańcuszek na guziczku rano następnego dnia budzę się z uczuciem wyrwanego zęba patrzę odpadło to.Pojechałem od razu do kliniki odcięli tylko wiszącą część i nic więcej.3 dni temu znowu od strony wewnętrznej, tyle że teraz z obydwu stron znowu założono mi jakiś "guziczek" i gumowe łańcuszki po obu stronach.W tej chwili jadłem kanapkę przeżuwałem normalnie i pyk coś strzeliło już wiedziałem co się święci patrzę i zgadłem łańcuszek znowu z tej samej strony może nie tyle co łańcuszek a ten guzik, który trzymał z jednej strony łańcuszek odpadł.Szlak jasny mnie zaraz trafi.Co miesiąc płacone jest po 110 zł za coś, co następnego dnia przy normalnej codziennej czynności odpada.Co mam zrobić ? poczekać do poniedziałku i umówić się na wizytę jak najszybciej w celu naprawy usterki czy w ciągu wekeendu, jeśli ten łańcuszek mam po jednej stronie, bo po drugiej się urwał zębom nic się nie stanie ? czy czas najwyższy na skargę ?
Sevenx
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2013, 18:57
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Urwał się "guziczek" z "łańcuszkiem"

Nieprzeczytany postautor: mymy » 13 gru 2013, 22:37

no warto zapytać się lekarza dlaczego tak się dzieje i grzecznie powiedzieć, że jest się niezadowolonym bo leczenie nie przynosi żadnych efektów a wręcz odwrotnie
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


Wróć do Ortodoncja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama