• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Tragiczny efekt po aparacie

Aparaty stałe, ruchome.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Tragiczny efekt po aparacie

Nieprzeczytany postautor: martalolcxc » 13 mar 2018, 20:23

Zdjelam aparat. W gabinecie po ściągnięciu ortodonta nie pokazal mi nawet lusterka abym zobaczyla ,,efekt''. Ciekawe dlaczego... Po wyjsciu patrzyłam tylko w telefonie, ale gdy przyjechalam do domu i zobaczyłam jakie mam zęby to sie poplakalam. Bylam ponownie u doktora, uwaza ze nic juz nie da sie zrobic poniewaz po prostu takie mam zęby. Ten aparat mial mi dodac pewności siebie, nosilam go chyba ze 3 lata wydalam na pewno ponad 10 tys, bo wczesniej inne aparaty nosilam ( ruchome, hassa ) Co da sie z tym zrobić? Dwójki sa nierówne, jedynki ksztaltem jak dwojki.. co mam robic? Do jakiego specjalisty sie udać? Czy można ten piekny usmiech reklamować? :( :( nie wiem co robic, juz chyba lepsze mialam te krzywe ząbki przed korektą. prosze o pomoc kogos wykwalifikowanego lub nawet kogos kto moglby sie ze mna umowic na spotkanie i mi pomóc. Czy zostało mi tylko zalozenie licówek? :( czy aparat jeszcze cos pomoze? Moze spilowanie.. nie wiem co robić, jak na ten moment to nie wychodze nawet z domu. Szukam pomocy na już :( ps: jeszcze w aparacie tych zebow nie było tak widac, wydawaly sie ok, dlatego zdecydowalam sie ściągnięcie.

----------------------------------- Scalono post 13 mar 2018, 20:23 -----------------------------------

Jak mozna wrzucic tutaj zdjęcie?
martalolcxc
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2018, 20:20
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: ...
Kierunek studiów: ...
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: ...
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ortodoncja

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama
cron