• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Most adhezyjny a aparat ortodontyczny stały ?

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Most adhezyjny a aparat ortodontyczny stały ?

Nieprzeczytany postautor: Ziqq » 03 lis 2015, 16:32

Witam serdecznie, około 3-4 lat temu straciłem dolną jedynkę.
Kilka miesięcy później założono mi aparat ortodontyczny stały na górę i dół.
Moje pytanie brzmi, czy mogę w trakcie leczenia aparatem ortodontycznym stałym "zafundować" sobie most adhezyjny ?
Czy raczej idąc do dentysty zajmującego się tym usłyszę żeby pierw skończyć leczenie aparatem stałym ?
Aparat mam od 15 czerwca 2012 także leczenie zbliża się ku końcowi.
Pytanie 2 odnośnie wyżej wymienionego mostu, czy taki most jest w stanie wytrzymać mi kilka lat ?
Po prostu nie mam zamiaru szykować się na około 7 000 zł za wkręcenie śruby w szczękę.Raz, że pieniądze a dwa to przeraża mnie sam cały tego zabieg i wiem, że po prostu się na to nie zdecyduję.Bo puki jestem młody i ząbki są zdrowe to most adhezyjny jest dla mnie super rozwiązaniem.W miarę tani, podobno często robiony na jednej wizycie, w miarę trwały, bez szlifowania zdrowych ząbków, super wygląda.

Wolałem zadać pytanie komuś kto ma o tym większe pojęcie niż iść do dentysty i za kilka pytań zapłacić 50 zł :D
(Tak tyle kosztują "konsultacje" w gabinecie który zajmuje się takimi sprawami w mojej okolicy)
Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)
Ziqq
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2015, 16:13
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Uczeń
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama