• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Implanty dla kilku zębów

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: lenaa » 18 paź 2019, 12:21

Witajcie,
tak jak w temacie - mam dość dużo ubytków, zwłaszcza w tylnej części jamy ustnej. Ze względu na problemy, jakie się z tym wiążą, zdecydowałam się na wstawienie implantów. Wiem jakie są rodzaje implantów, materiały z jakich są wykonywane i orientuje się w cenach. Nie jestem tylko pewna gdzie wykonać takie implanty. Doradźcie mi jaki gabinet stomatologiczny powinnam wybrać - dość dawno nie byłam u dentysty i nie ukrywam, że boję się dentystów jak większość z nas. Jestem z okolic Warszawy.
Pozdrawiam
lenaa
Dociekliwy
 
Posty: 46
Rejestracja: 17 mar 2015, 13:30
Płeć: Kobieta
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Stomatologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Wrocław
Uczelnia: UMED Wro
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: Demi » 21 paź 2019, 05:59

Ja mogę polecić Ci Eurodental w Warszawie. Brat robił u nich implanty i jest zadowolony zarówno z jakości usługi jak i podejścia do pacjenta.
Demi
Aktywny
 
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 12:36
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: kosylwia52 » 23 paź 2019, 13:48

Cześć. Około miesiąca temu robiłam implanty na Ukrainie we Lwowie. Koleżanka poleciła mi klinikę EXPERT. Najpierw pomyślałam, że to głupy pomysł. Jechać tak daleko. Ale szukając informacje w internecie dowiedziłam się, że mają dużo pacjentów właśnie z Polski. Napisałam do nich, przysłałam pantomogram i szybko otrzymałam plan leczenia oraz kosztorys. Umówiłam się na wizytę. Byłam przyjemnie zaskoczona, że spotkali mnie na lotnisku. Nie będę dużo pisać, jestem bardzo zadowolona w wyniku. Pełen profesjonalizm,mają bardzo nowoczesny sprzęt, wszystko na wyższym poziomie. Ale najważniejsze, że ceny dużo tańsze niż u nas w Polsce. Pomagają też z dojazdem, zakwaterowaniem. Więc mogę z pewnaścią polecać tę klinikę.
kosylwia52
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2019, 13:08
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: annam » 10 sty 2020, 12:21

W ogóle mogę powiedzieć, że warto wziąć kilkudniowe zwolnienie lub urlop po implantacji (ja polecałabym tydzień, żeby nauczyć się funkcjonować w nowej sytuacji). Przez pierwszy tydzień nie ma co zajadać twardych pokarmów. Odstawić napoje zbyt gorące, kawę i czarną herbatę. Koniecznie zaopatrzyć się w zimne okłady. Są takie specjalne w aptekach, ale można po prostu wziąć z zamrażarki groszek w woreczku, owinąć ręcznikiem i mamy świetny okładzik (mmm . Należy przygotować się na te dwa, trzy tygodnie bólu. Warto zaopatrzyć się w Eludril lub Corsodyl do płukania jamy ustnej ze dwa razy dziennie. Warto też sprowadzić sobie Wobenzym, który pomaga wchłaniać się obrzękom i ma wiele, wiele innych zalet i ogólnie działa na korzyść organizmu. http://www.odzyskajoddech.pl/implanty-s ... ych-zebow/

Na stronie jest to jeszcze dokładniej opisane.
annam
Aktywny
 
Posty: 19
Rejestracja: 05 sty 2013, 17:33
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: luiza » 13 sty 2020, 14:29

Ja robiłam implanty w Scandinavian Clinic w Krakowie, u świetnego fachowca dr Adam Balczyński. On podobno też przyjmuje w Warszawie – sprawdź sobie dokładnie gdzie, bo ten lekarz jest profesjonalistą i naprawdę warto zdecydować się na implanty właśnie u niego.
luiza
Aktywny
 
Posty: 13
Rejestracja: 08 lut 2018, 15:03
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: humanista
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: kraków
Uczelnia: agh
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: elka74 » 15 mar 2021, 17:44

Udaj się na kontrolę i o wszystko zapytaj

___
https://www.elori.pl/pl/c/Bizuteria-ze- ... gicznej/13
elka74
Weteran
 
Posty: 1066
Rejestracja: 13 lis 2017, 23:26
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: PaulinaKKK » 27 kwie 2021, 11:31

W Krakowie specjalistów od implantów zębowych znajdziecie tutaj - https://stomatologiacichon.pl/ . Trzeba udać się na wizytę i wtedy stomatolog oceni jakie rozwiązanie dla Was konkretnie będzie najlepsze.
PaulinaKKK
Weteran
 
Posty: 265
Rejestracja: 18 wrz 2017, 18:23
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: mgr
Kierunek studiów: stomatologia
Rok studiów: 2
Miasto uczelni: Poznań
Uczelnia: Poznań
Pracuję: Nie

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: Karusia15 » 24 maja 2021, 09:09

W sumie na ten temat to specjalista powinien się wypowiadać, ale jeśli kogoś takiego blisko was nie ma, to sugerowałabym po prostu szukanie kogoś odpowiedzialnego. Jeśli macie ogólnie jakieś pytania w kwestii właśnie implantów, to powinniście zajrzeć tutaj https://implantzeba.com.pl/ . To strona, która pozwoli wam na zdobycie wiedzy.
Karusia15
Weteran
 
Posty: 235
Rejestracja: 24 cze 2019, 16:01
Płeć: Kobieta
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: woszka » 23 sie 2021, 09:50

Jeśli potrzebujesz implantów zębowych, to wybierz sprawdzoną klinikę stomatologiczną, która ma doświadczenie w wykonywaniu tego typu usług. Z tego co wiem, to wiele osób poleca https://www.medykus.eu ze względu na wysoką jakość świadczonych usług.
woszka
Weteran
 
Posty: 652
Rejestracja: 30 sty 2018, 23:53
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: wyrwany » 01 wrz 2021, 08:46

Przez długi czas nie mogłem się przekonać, w czym implanty zębów mogą być lepsze od naszych naturalnych. Okazuje się, że są one trwalsze od naszych. Przed 40-stką z nie wiadomo jakiego powodu sporo zębów zaczęło mi się kruszyć, zwłaszcza przednie zęby. Mam kilka implantów, niektóre już kilka lat i się nic z nimi nie dzieje, a przede wszystkim nie odbarwiają się jak naturalne zęby.
wyrwany
Weteran
 
Posty: 197
Rejestracja: 17 wrz 2016, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 28 gru 2021, 10:33

Polecam ciekawy artykuł do przeczytania https://www.stoicus.pl/implanty-zebowe- ... -usmiechu/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: konot » 21 gru 2022, 07:44

Jeśli posiadasz jakieś braki w uzębieniu to warto zastanowić się nad zastosowaniem implantów. W tym temacie specjalistami są https://www.poladent.pl/zatrzymane-osemki-poznan. Dzięki ich pomocy odzyskasz piękny uśmiech w miłej i przyjaznej atmosferze. Rodzaj wykonanego zabiegu dostosują do Twoich możliwości finansowych. Osobiście korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona z osiągniętych efektów jak również fachowej opieki na całym etapie. W ich zakresie znajduje się wiele innych usług z których śmiało możesz skorzystać wiedząc że powierzasz się w ręce fachowców.
konot
Weteran
 
Posty: 2591
Rejestracja: 14 gru 2018, 23:14
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 04 lip 2023, 19:34

Implanty zębowe są innowacyjnym rozwiązaniem w stomatologii, jednak choroby przyzębia i dziąseł mogą wpływać na ich trwałość i zdrowie około implantacyjne. Ważne jest, aby pacjenci z implantami zwracali uwagę na profilaktykę i pielęgnację jamy ustnej, aby minimalizować ryzyko wystąpienia takich chorób. Dużo więcej ciekawych informacji znajdziecie na stronie: https://frankowski.pl/aktualnosci/impla ... i-dziasel/
alutka90
Weteran
 
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: StuDENTka » 26 wrz 2023, 10:29

Jak implanty to tylko u dr Balczyńskiego najlpeszy implantolog w Polsce, ja robiłam u niego w nowoczesniej klinice dentystcznej w Krakowie, ale z tego co wiem to przyjmuje też w Warszawie, ale tu by się trzeba dokładnie dowiedziec. Pan doktor jest najlpeszym fachowcem, naprawde warto.
StuDENTka
Aktywny
 
Posty: 20
Rejestracja: 16 kwie 2018, 08:19
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: socjologia
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Kraków
Uczelnia: AGH
Pracuję: Nie

Odp.: Implanty dla kilku zębów

Nieprzeczytany postautor: alutka90 » 25 gru 2023, 00:29

Implanty zębowe zapewniają naturalny wygląd i funkcję, co oznacza, że pacjenci mogą cieszyć się komfortem i pewnością siebie podczas jedzenia, mówienia i śmiechu. Trzeba jednak oddać się w ręce dobrego specjalisty. Poczytajcie o tym tutaj https://www.pless.pl/zdrowie/81000-kto- ... tologiczne
alutka90
Weteran
 
Posty: 374
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:30
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Reklama
cron