• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Implant zęba

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Implant zęba

Nieprzeczytany postautor: Matx96696 » 01 wrz 2018, 16:07

Witajcie :) Mam 22 lata i ubytek dwóch zębów, 6 z lewej strony u góry i 6 z prawej strony u góry. Moje zęby z lewej strony zakryły ubytek po kilku latach od usunięcia i się skrzywiły, ale to osobna sprawa. Większym problemem jest 5 z z prawej strony u góry...Zaniedbałem wizyty u dentysty i ząb jest w tragicznym stanie, zostało go jakieś 30 %, próbowałem wszczepiać taki sztuczny materiał w Rzeszowie, ale wypadł i nic nie dały te wizyty... Prawdopodobnie długo ten ząb się nie utrzyma. Pobolewa, powoduje obrzęk dziąsła... Dowiedziałem się o protetyce i licze się z tym, ze musze nazbierać 4500 zł na implant. Zastanawia mnie tylko, ile czasu po wyrwaniu mogę czekać ? Czytałem że 8-12 tygodni, ale nie nazbieram tak szybko pieniędzy.Potrzebuję 2 lat. Czy po czasie np. 2 lat od wyrwania wciąż mogę wstawić implant ? Czy funkcjonowanie z ubytkiem 5 i 6 u góry spowoduje poważne konsekwencje ? Boje się i proszę o pomoc :)
Matx96696
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2018, 16:01
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: Pracownik fizyczny
Kierunek studiów: Filologia Angielska
Rok studiów: 1
Miasto uczelni: Rzeszów
Uczelnia: Uniwersytet Rzeszowski
Pracuję: Tak

Reklama

Odp.: Implant zęba

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 28 gru 2021, 10:35

Polecam ciekawy artykuł do przeczytania https://www.joga.waw.pl/jak-wyglada-zab ... -zebowych/
Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Reklama