• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Koronka zęba źle dopasowana czy może jednak nie?

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Koronka zęba źle dopasowana czy może jednak nie?

Nieprzeczytany postautor: Jakub.firlej » 25 gru 2017, 23:58

Witam wszystkich! Mam problem i bardzo bym chciał się kogoś poradzić. Otóż , jakiś czas temu straciłem ząb, dentysta zalecił założyć koronkę. Ząb został uśmiercony a koronka przygotowana. W poniedziałek, na pięć dni przed założeniem, zrobiliśmy przymiarkę i było ok. W miniony piątek, po założeniu i zacementowaniu, od strony języka, między dziąsłem a koronką, powstała "luka" "wnęka" nie wiem jak to nazwać, korzeń jest odsłonięty. Od razu mówiłem o tym dentyście , on kazał mi dać sobie czas bo może się przyzwyczaję, bądź dziąsło w to miejsce narośnie. A problem jest taki, że niedopasowana część ma ostry krawędź, w wnęce gromadzą się drobinki jedzenia, boje się że niedługo zacznie się mi psuć odsłonięty korzeń zwłaszcza, że mam bardzo podatne na zepsucia zęby, mało tego naczytałem się, że może się rozszczelnić koronka bądź utlenić się metal na którym jest zrobiona. Nie wiem co mam o tym myśleć zwłaszcza że to niemało kosztowało . Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzi.
Jakub.firlej
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2017, 23:35
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

  • Reklama
cron