• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Implanty OSTEOPLANT

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Implanty OSTEOPLANT

Nieprzeczytany postautor: TV3 » 30 lis 2017, 09:31

Witam.

Jestem grafikiem, ostatnio przeglądałem szufladę ze swoimi projektami i w ręce wpadły mi 2 pudełka od implantów. Pudełka te swego czasu projektowałem dla firmy Osteoplant, wewnątrz nich są umieszczone implanty.
Te znajdują się ponadto w 2 podwójnych, dodatkowych opakowaniach, osadzone na plastikowym elemencie / stelażu. Jednakże opakowania te zostały otwarte / rozklejone. Z tego co pamiętam - na potrzeby zdjęć, które były robione do materiałów drukowanych dla Osteoplant.

Pytanie kieruję do lekarzy lub studentów - czy te implanty mogą komukolwiek do czegokolwiek się przydać?
Zastanawiałem się, czy najzwyczajniej - porządkując wspomnianą szufladę - wyrzucić je (zostawiając same opakowania - jako moje projekty), czy zachować, bo może komuś, kiedyś, coś...

Oznaczenia, jakie widzę na nich:

1. Implant dwuczęściowy BASE plus 4,0 x 12 mm
2. Implant dwuczęściowy 4,0 x 8 mm / wyrób demonstracyjny

Są to, jak zakładam, całe komplety, składające się (tu proszę wybaczyć język laika) z właściwego implantu (podłużny element do wkręcania) plus dodatkowa, mała śrubka.


Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś skrobnął coś na temat ewentualnej przydatności w/w elementów dla kogokolwiek, do czegokolwiek.


Dziękuję z góry, pozdrawiam.
TV3
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2017, 08:58
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Inna osoba
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Reklama

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Reklama
cron