• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Co dalej z zębami?

Protezy stałe czy ruchome? Co, jak, gdzie, kiedy.
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Co dalej z zębami?

Nieprzeczytany postautor: bezzebow213 » 31 sie 2017, 04:35

Hej!

Aktualnie mam 24 lata, studiuję. Od dzieciństwa wychowywałem się w patologii, matka jest psychiczna, a ojciec odkąd pamiętam pił. Do 20 roku życia w ogóle nie chodziłem do dentysty, chyba, że ktoś zwrócił moim rodzicom uwagę to mama mnie brała czasem. Od klasy podstawowej choruję również na chorobę Leśniowskiego-Crohna, brałem Encorton i czasem wciąż też biorę. Mając 17 lat trafiłem do dentysty, który urządził mnie tak jak na zdjęciu, bo na więcej nie miałem pieniędzy. Potem uciekłem z domu, a teraz pracuję aby mieć na łóżku i móc studiować dziennie.

Jednak te zęby sprawiają u mnie depresje, a czasem płacz. Przez nie nawet nie miałem nigdy dziewczyny, a mam 24 lata i czas mi ucieka... Jak z kimś rozmawiać to tak, aby nic nie było widać. Nie stać mnie na naprawę zębów, a chciałbym mieć normalny uśmiech, ładny jak moi koledzy...

Co mogę zrobić? Proszę o rady, muszę tak dodać zdjęcie ponieważ jak dodam normalnie to się ucina
tutaj link do normalnego zdjęcia, bo na stronie ucina
http://i.imgur.com/SL5DQFU.jpg

Obrazek
bezzebow213
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2017, 04:15
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Student
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: 3
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: Co dalej z zębami?

Nieprzeczytany postautor: irene » 25 sty 2018, 15:54

Najlepiej iść do sprawdzonej dobrej kliniki i tam sobie z tym problemem poradzą, na pewno trzeba zrobić będzie pantomogram http://www.supradent.pl/oferta/pantomogram// bo jak jest jakiś problem to zwykle od takiej diagnostyki się zaczyna :)
irene
Weteran
 
Posty: 269
Rejestracja: 22 lut 2017, 15:44
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak

Odp.: Co dalej z zębami?

Nieprzeczytany postautor: debis » 29 maja 2018, 07:57

Zgadzam się z irene. Zrób sobie pantomograf i na podstawie takiego zdjęcia, stomatolog będzie w stanie określić aktualny stan przyzębia i kości a co się z tym wiąże, zaproponować najskuteczniejsze leczenie. Jeśli nie wiesz, na czym takie badanie polega, to zerknij sobie na wpis https://imed24.pl/nowoczesna-diagnostyka/diagnostyka-obrazowa/pantomografia. Dobrze się przygotujesz i nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć :)
debis
Hero member
 
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2017, 11:13
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Odp.: Co dalej z zębami?

Nieprzeczytany postautor: Kazikdobry » 28 gru 2021, 11:02

Kazikdobry
Weteran
 
Posty: 421
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:44
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: -
Rok studiów: -
Miasto uczelni: -
Uczelnia: -
Pracuję: Tak


Wróć do Protetyka i implanty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

  • Reklama
cron