• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

bol zeba z trutką

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

bol zeba z trutką

Nieprzeczytany postautor: wiktoria » 05 gru 2015, 18:56

Witam, bylam u dentysty wymienić plombę bo tamta miała ubytki.Po wymianie wszystko ok, na drugi dzień ząb był nadwrażliwy na ciepło zimno i bolał jak coś jadłam .To bylo nie do wytrzymania.Po jakimś czasie poszłam do dentysty mówiąc, że ząb jest nadwrażliwy na cieplo zimno posmarowala mi jakims preparatem i w tym samym dniu bylo ok.Na nastepny dzien bylo jeszcze gorzej.Ząb zaczął reagowac tylko na cieplo i bol utrzymywal sie ponad dwie godziny, plakalam z bolu.I tak codziennie.Po kilku dniach znow poszlam do dentysty tego samego , ostukiwala zęba i sąsiednie powiedziala mi, ze zatruje zęba , nadaje się do leczenia kanałowego. Rozwiercila zęba z podwojnym znieczuleniem,zatrula zaplombowala i nastepna wizyta za dwa tygodnie z tym ze nie moge za dwa wuec za trzy. Wszystko bylo dobrze, ale po trzech dniach ząb zaczal strasznie bolec, w następnym dniu nie bolalo ale obudzilam się z 2 bablami z ktorych wylatywala ropa, bolal mnie jezyk gardlo z tej strony zęba.I zaczela sie męka bo to weekend a dentystka nie pracuje.Obecnie (drugi dzien) ta ropa tam sie zbiera ale to sa male babelki - na samym dole zeba od wewnetrznej strony ,od zewnetrzej strony napuchlo mi dziaslo, bol jest pulsujacy, czuje swedzenie tych babli , mam lekko opuchniety policzek cieply, w nocy nie moglam spac w koncu wzięłam tabletke i przeszlo ale bylam cala spocona -nie wiem czy to stan podgoraczkowy ale w ciągu dnia czulam sie rozbita i boli mnie policzek gdy cos mowie, jezyk drazni mi te bable.Planuje w poniedzialek udac sie do dentystki.Co mam zrobic? Poprosic ja o antybiotyki ? Nie wiem czy ten zab nadaje sie do wyleczenia, bardzo sciemnial i czuje bol przy nagryzaniu. Ponoc to zapalenie a ja mam wazny wyjazd w piatek i nie wiem co mam zrobic...czy ma mi rozwiercic zeba i wyjac trutke i zostawic dziure czy zaplombowac
wiktoria
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2015, 18:49
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: nie ucze sie
Rok studiów: -
Miasto uczelni: Słupsk
Uczelnia: -
Pracuję: Nie

Reklama

Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

  • Reklama