• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

Leczenie kanałowe dolnej 7-ki

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

Leczenie kanałowe dolnej 7-ki

Nieprzeczytany postautor: shayba » 16 lis 2013, 13:09

Witam.
Jestem tu nowa, i postanowiłam napisać. Dodam że mam bardzo niski próg bólu jeśli chodzi o dentystę. Związane to jest z urazem w dzieciństwie i wyrywaniem zęba na żywca...
W środę byłam u dentysty, wcześniej zrobiłam zdjęcie RTG.Jak siadłam na fotel i poprosiłam o znieczulenie pan dentysta stwierdził że ząb jest już martwy i boleć nie będzie rozwiercił mi 7-kę a ja mało go nie pogryzłam...potem wziął takie coś jakby też wiertełko ale wyglądem przypominało igłę, jak zaczął tym chyba kanały rozwiercać to myślałam że zemdleję, po tym jednak podał mi znieczulenie...czekał chwilę i ponownie wziął to coś z tą igłą i zaczął wiercić...bolało dalej... na koniec zapakował chyba jakaś trutkę i założył "fleczer" kazał przyjść za 2 tygodnie. Po tym jak przestało działać znieczulenie ząb lekko bolał, dziś też delikatnie go czuję...przy nagryzieniu, i tak jakby kość pod nim...albo to tylko mi się wydaje że to pod spodem. Nic nie puchnie i nie jest to ból nie do wytrzymania ale takie dziwne uczucie.
Czy mam się niepokoić tym? A z tego co czytam w sieci są różne opinie na ten temat. Proszę o poradę
shayba
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2013, 12:52
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: -
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Tak

Reklama

Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

  • Reklama