• Reklama
Największy i najlepszy katalog ślubny w sieci - Ślubnięci.pl

bol po wypełnieniu kanału

Pytania, obawy
Regulamin forum
CZYTAJ: Regulamin serwisu dentoforum.pl
  • Reklama

bol po wypełnieniu kanału

Nieprzeczytany postautor: wioletkaw » 05 paź 2012, 15:26

witam proszę o pomoc. mam leczoną prawą dolną 5. ząb bolał bardzo silnie, opuchlizny nie było, na pierwszej wizycie została usunięta miazga w silnym znieczuleniu nie bolało na drugi dzień ząb zaczął reagować na zmiane położenia(mojego;)) i na cieplo po przeciwbólowych ból ustępował. po trzech dniach już prawie nie bolało. potem znowu bolało tak jakby na zmianę pogody ale do zniesienia. potem wizyta mówiłam mojej dentystce ona nic na to chyba coś że tak może być teraz jestem drugi dzień po wypełnieniu kanału boli czasami ale tylko w reakcji na cieple pokarmy i płyny(ból bardzo przeszywający na cały policzek) i pokarmy- jem druga stroną i jak wejdę z zimnego do ciepłego pomieszczenia- po jednym ibupromie ból przechodzi na okolo 12 godzin. teraz wizyta za dwa tygodnie mam sobie zrobić zdjęcie tego zęba. czy to tak może byc i poprostu na przeciw bólowych czekac na wizyte czy co dalej robić? dodam że moje zeby ogólnie są wrażliwe i często po zwykłym leczeniu jeszcze kilka dni mnie boli. z góry dzięki:)
wioletkaw
Początkujący
 
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2012, 14:43
Płeć: Kobieta
Jestem: Pacjent
Tytuł / Specjalizacja: "-"
Kierunek studiów: "-"
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: "-"
Uczelnia: "-"
Pracuję: Nie

Reklama

Odp.: bol po wypełnieniu kanału

Nieprzeczytany postautor: mymy » 09 paź 2012, 22:22

zdjęcie RTG warto robić przed wizytą, a po jeśli nie jest używane urządzenie do elektronicznego pomiaru długości kanału. Możliwe że przy wierzchołku została jeszcze zakażona miazga.
Nie należy lekceważyć drobnostek bo od nich zależy doskonałość. Michał Anioł.
Awatar użytkownika
mymy
Administrator
 
Posty: 1688
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:18
Płeć: Mężczyzna
Jestem: Lekarz dentysta
Tytuł / Specjalizacja: -
Kierunek studiów: Lekarsko-Dentystyczny
Rok studiów: Studia ukończone
Miasto uczelni: Zabrze
Uczelnia: Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Pracuję: Tak


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Leczenie kanałowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

  • Reklama
cron